Кайро и Хургада с чартър от София

XANADU MAKADI BAY

Цена от:
1060.50 / 2074.16лв.
Самолет
8 дни / 7 нощувки
28.03.2026 г.,   08.04.2026 г.,   11.04.2026 г.,   22.04.2026 г.,   25.04.2026 г.,   06.05.2026 г.,   09.05.2026 г.,   09.09.2026 г.,   23.09.2026 г.,   07.10.2026 г.,   10.10.2026 г.,   21.10.2026 г.,   24.10.2026 г.
За въпроси и съдействие
Код на оферта: 70826
Изпрати запитване
TopOfertite.com - най-предпочитан онлайн сайт за почивки и услуги с отстъпки!
Благодарим на нашите клиенти и партньори за доверието!
Описание на хотела

WEBSITE на хотела.



Луксозен, представителен курортен хотел с обширна територия на брега на Червено море. Хотелът е проектиран в богат декор с елегантна атмосфера, гостите могат да очакват висококачествено обслужване на база ол инклузив, както и широка гама от развлечения, спортни дейности и релаксиращи процедури.



За деца: Хотелът разполага с три детски басейна и три клуба: клуб за малки деца (0-3 години), детски клуб (4-7 години) и клуб за тийнейджъри (8-16 години). Клубовете са отворени от 9:30 до 22:00 часа. За децата има развлекателни програми, открити и закрити детски площадки, детско меню в ресторанта, детски седалки и услуги за гледане на деца (срещу заплащане, 24 часа в денонощието, на английски език). Предлага се и бебешка кошара.



Плаж: Частен пясъчен плаж 200м. Чадъри и шезлонги - срещу заплащане.



Местоположение: На 30 км от летище Хургада, на 4,2 км от аквапарк Макади Бей, на 4,3 км от Мини Египет, парк с умалени копия на египетски забележителности.



FACTSHEET



КОНЦЕПЦИЯ ЗА ХРАНЕНЕ



Видео:







* Забележка: Администрацията на хотела си запазва правото да прави промени в изпълнението на концепцията си спрямо сезона, без предварително предупреждение.



Проверете отзивите за хотела.






Програма
Не си бил в Египет, ако не се отправиш към Кайро и прочутите Египетски пирамиди. След като напуснете зашеметени многомилионния град Кайро, Хургада ще ви се стори рай – място за почивка и удоволствия, начин за истинска нирвана.

Кайро - 15-ият по големина град в света, градът на 1000-та минарета, с над 20 млн. души население. Кайро е модерен, автентичен, древен, изпълнен с ухания и цветове. В първия момент определено ще изпитате културен шок. Не се стряскайте – когато един град носи над 5 хил. години история в себе си, това го прави сложен и многопластов. Внимателно изберете какво ще видите – прочутият Египетски музей е неизброден, но не може да бъде пропуснат. Пирамидите в Гиза са живото наследство на древен Египет, едно от 10-те чудеса на света. Сфинксът невъзмутимо посреща туристи от стотици години. Те се променят, но той ще надживее цялото време на света. Пазарът „Хан Ел Халили“ е най-големият пазар на открито в Африка. Не забравяйте – пазарлъкът е част от удоволствието на този специфичен уличен шопинг.

След като напуснете зашеметени многомилионния Кайро, Хургада ще ви се стори рай – място за почивка и удоволствия. Градът има две внушителни граници – от едната страна е топлото и галещо Червено море, от другата – респектиращата Сахара. Не пропускайте нито едно от двете. Къде другаде ще ви се случи да се загубите под водата – сред пъстри пасажи с риби и корали. Къде другаде ще ви се случи да направите равносметка на своя живот от гърба на камила? Хургада е лукс, модерни курорти, богата и разнообразна кухня, начин за истинска нирвана – на някой бял плаж, под галещото египетско слънце.




Ден 1: София - Кайро



Среща на Летище София за директен чартърен полет до Кайро изпълняван от BH Air. Кацане на летището в Кайро и посрещане от представител на Онекс Тур. Еднодневна екскурзия в Кайро (включена в цената). Ще посетите Историческия музей в Кайро, който съхранява множество скъпоценни експонати от епохата на древната египетска цивилизация. В музея са изложени повече от 150 000 артефакти от всеки период на египетската история. След това ще посетите едно от най-забележителните чудеса на света – Египетските пирамиди, които пленяват със своето величие и мистериозност. От площадката в Гиза ще се насладите на гледка към мегаполиса Кайро. Няма да пропуснете и срещата с внушителната статуя на Сфинкса. Включен обяд (сух пакет). Трансфер до хотел Pyramids Park Resort Cairo 4* (или подобен), настаняване, вечеря в хотела. Нощувка.



Ден 2: Кайро - Хургада



Закуска. След закуска отпътуване с автобус до Хургада и настаняване в избрания от вас хотела на база All Inclusive.



Ден 3 - 7: Хургада



Свободно време за плаж и почивка. Възможност за посещение на допълнителните екскурзии на място.



Ден 8: Хургада - София



След закуска освобождаване на стаите и трансфер до Летище Хургада. Директен чартърен полет до София.